TDF Meriva

56.854 ден63.171 ден (-10%)

In stock

Спореди

Комплет ТДФ, можност за продажба по елементи.

Можност за избор на боја од штоф карта

Ногарите се дрвени и може да се одбере боја – бела, натур, орев или венге

 

Мени