Lusi

30.583 ден33.981 ден (-10%)

In stock

Спореди

Тросед Луси на многу едноставен начин ќе Ви овозможи практичен и удобен простор за спиење.

Седечкиот дел на моделот се изработува од сунѓер.

Димензии: 235х90×81сm
Димензии на спуштен: 200х150cm

Мени