Leonidas плакар 80

13.500 ден14.400 ден

артисанХраст
Clear
Спореди

Плакар за претсобје од колекцијата Леонидас.

Димензии: 80х38х215 cm.

Дополнителни информации

Боја/Дезен

артисан, Храст

Мени