Leonidas плакар 40

8.400 ден8.850 ден

артисанХраст
Clear
Спореди

Плакар за претсобје од колекцијата Леонидас.

Димензии: 40х38х215 cm.

Дополнителни информации

Боја/Дезен

артисан, Храст

Мени