Leonidas закачалка 80

10.600 ден10.750 ден

артисанХраст
Clear
Спореди

Закачалка за претсобје од колекцијата Леонидас.

Димензии: 80x38x215

Дополнителни информации

Боја/Дезен

артисан, Храст

Мени