Leonidas закачалка 40

8.200 ден8.400 ден

артисанХраст
Clear
Спореди

Закачалка за претсобје од колекцијата Леонидас.

Димензии: 40x38x215

Дополнителни информации

Боја/Дезен

артисан, Храст

Мени