Lara аголен плакар

11.696 ден12.996 ден (-10%)

Има на Залиха

Спореди

Аголен плакар кој може да се комбинира со двокрилниот Lara плакар. Во внатрешноста распоредот има дел со полици и дел за обесување облека.

Димензии 75x75x198

Мени