Kongres

2.300 ден2.700 ден

ХромЦрна
Clear
Спореди

Конференциска столица на метална конструкција, тапациран, мрежест или ПВЦ наслон.

Дополнителни информации

Боја/Дезен

Хром, Црна

Мени