Klio кревет

20.859 ден24.231 ден (-10%)

140x200160x200180x200
Clear
Спореди
  • Лежајот Клио со латофлекс механизам и својот модерен изглед ќе внесе луксуз во Вашата спална соба.
  • Во својот состав има латофлекс рамка на која се поставува душекот, а под неа има простор за складирање на Вашите најбитни работи во спалната соба.
  • Можност за избор на боја од штоф карта.
  • Овој лежај оди без душек.
  • Се произведува во три димензии

Дополнителни информации

Димензии

140cm x 200cm, 160cm x 200cm, 180 x 200 cm

Мени