Sigma

5.390 ден

Снежен ХрастХраст
Clear
Спореди

Во продолжение на практичниот начин и елеганција што ја носат сериите за дневна соба WOOD WHITE. Табелата клуб WOOD WHITE нуди, покрај големиот простор за табели на располагање, пространа просторија за складирање подолу. WOOD Бела клубска маса со едноставен и современ дизајн на хармонични линии што лесно се вклопува во модерните и традиционално опремените простори.

Дополнителни информации

Тежина 24 кг
Димензии 64 × 102 × 47 cm
Боја/Дезен

Снежен Храст, Храст

Мени