Kiki плакар OR12

7.560 ден8.400 ден (-10%)

БелаБело/ПесокБука/БелоБука/Песок
Clear
Спореди

Плакар за детска соба, со едно крило и две фиоки. Постои можност за промена на бојата на елементот, а материјалот од кој е изработен е иверица. Во внатрешноста има една полица.

Елементот има шарки за меко затворање на крилото. Заоблени краеви кантирани со АБС кант трака, изработено од еколошки материјали.

Димензии: 44х102х37

Дополнителни информации

Боја/Дезен

Бела, Бело/Песок, Бука/Бело, Бука/Песок

Мени