Kiki ограда OK120

2.790 ден3.100 ден (-10%)

БелаБука
Clear
Спореди

Ограда за кревет, за поголема сигурност на Вашите најмали. Материјалот од кој е изработена е иверица со дебелина 18mm. Може да се монтира на кревет Kiki KRD1 и на кревет Kiki KRT90. Заоблени краеви, кантирани со АБС кант трака од 3 mm. изработена од еколошки материјал.

Димензии: 2x29x120

Дополнителни информации

Боја/Дезен

Бела, Бука

Мени