Kiki кревет KRT90

9.900 ден11.000 ден (-10%)

БелаБука
Clear
Спореди

Кревет со стандардна големина за душек 90х200.

На него одговара фиока Kiki FK80 и Kiki FK68.

Дополнителни информации

Димензии Не е достапно
Боја/Дезен

Бела, Бука

Мени