Kiki кревет KR120

11.430 ден12.700 ден (-10%)

БелаБука
Clear
Спореди

Креветот е предвиден за душек со димензии 120х200 cm. Корпусот е изработен од иверица 25mm и 18mm. Можност за бирање на боја бела или бука. Заоблени краеви, кантирани со АБС кант трака со дебелина од 3 mm. изработено од еколошки материјали. Постои можност да се додаде фиока за креветот модел FK65 или FK80.

Напомена: во цената не е вклучен душек.

Димензии: 125x80x205

Дополнителни информации

Димензии Не е достапно
Боја/Дезен

Бела, Бука

Мени