Kiki клуб маса KLT

3.330 ден3.700 ден (-10%)

БелаБука
Clear
Спореди

Подвижна и практична клуб масичка на тркала. Материјалот од кој е изработена е иверица 18mm. Можност за промена на бојата.

Димензии: 55x50x55

Дополнителни информации

Боја/Дезен

Бела, Бука

Мени