Kiki фиока FK68

5.670 ден6.300 ден (-10%)

БелаБело/ПесокБука/БелоБука/Песок
Clear
Спореди

Фиока наменета за складирање. Може да одговара на кревет Kiki KRD1, Kiki KRSP, Kiki KRT90 и Kiki KR120. Корпусот на елементот е изработен од иверица со дебелина 18mm. Можност за промена на бојата.

Напомена: во цената не е вклучен душек.

Димензии: 74x27x138

Дополнителни информации

Боја/Дезен

Бела, Бело/Песок, Бука/Бело, Бука/Песок

Мени