Kiki работна маса RS90

6.030 ден6.700 ден (-10%)

БелаБука
Clear
Спореди

Работна маса која со своите димензии се вклопува во секој простор. Полиците и работната плотна се изработени од иверица со дебелина 25mm, а се останато е од иверица 18mm. Достапна е во две бои, бела или бука. Има три отворени полици. Корпусот на елементот е кантиран и од задната страна, има заоблени краеви кои се кантирани со АБС кант трака со дебелина 3mm, изработена од еколошки материјали.

Димензии: 91х75х50

Дополнителни информации

Боја/Дезен

Бела, Бука

Мени