Kiki полица VS2-94

3.690 ден4.100 ден (-10%)

БелаБука
Clear
Спореди

Висечка полица, со отворени полици. Може да се користи и во детска соба и во дневена. Корпусот е изработен од иверица и се изработува во бела боја и бука. Има заоблени краеви кои се кантирани со АБС кант трака изработена од еколошки материјали.

Димензии: 94x37x25

Дополнителни информации

Боја/Дезен

Бела, Бука

Мени