Kiki полица UPV

6.660 ден7.400 ден (-10%)

БелаБука
Clear
Спореди

Аголен елемент со пет полици чија висина е прилагодена со висината на гардероберот и витрината. Се користи како завршен елемент. Корпусот е изработен од иверица и може да се избере од понудените бои. Има заоблени краеви кои се кантирани со АБС кант трака изработена од еколошки материјали.

Димензии: 37x198x37

 

 

Дополнителни информации

Боја/Дезен

Бела, Бука

Мени