Kiki мост MRS

9.720 ден10.800 ден (-10%)

БелаБело/ПесокБука/БелоБука/Песок
Clear
Спореди

Мост за кревет, со две крила за максимално искористување на просторот. Постои можност за промена на бојата. Корпусот и фронтот се изработени од иверица. Елементот има шарки за меко затворање на крилата. Мостот има и отворени полици кои имаат и декоративна и функционална улога. Затворените крила имаат по една полица во внатрешноста. Метално појачување и заоблени краеви, кантирани со АБС кант трака, изработена од еколошки материјали.

Димензии: 128x82x37

 

Дополнителни информации

Боја/Дезен

Бела, Бело/Песок, Бука/Бело, Бука/Песок

Мени