Kiki комода K22

11.970 ден13.300 ден (-10%)

БелаБело/ПесокБука/БелоБука/Песок
Clear
Спореди

Комода за детска соба со две крила и две фиоки. Фронтот и корпусот се изработени од иверица и постои можност да се одбере боја. Елементот има три помали полици во големото крило и две помали полици во малото крило. Краевите се заоблени и се кантирани со АБС кант трака изработена од еколошки материјали. Елементот има шарки со меко затворање

Димензии: 86х134х37

Дополнителни информации

Боја/Дезен

Бела, Бело/Песок, Бука/Бело, Бука/Песок

Мени