Kiki комода K12

11.160 ден12.400 ден (-10%)

БелаБело/ПесокБука/БелоБука/Песок
Clear
Спореди

Комода за детска соба со едно крило, две фиоки и две полици. Крилото може да се отвара на лева или на десна страна, а фиоките може да се монтираат на било кое од четирите полиња. Фронтот и корпусот се изработени од иверица и постои можност да се одбере боја. Краевите се заоблени и се кантирани со АБС кант трака изработена од еколошки материјали. Елементот има шарки со меко затворање

Димензии: 86х134х37

 

Дополнителни информации

Боја/Дезен

Бела, Бело/Песок, Бука/Бело, Бука/Песок

Мени