Kaliopa фиока за кревет

3.950 ден4.050 ден

артисанБела
Clear
Спореди
SKU: N/A Categories: , Tags: ,

Фиока за дупли кревет од колекција Калиопа.

Димензии: 120x78x19 cm.

Дополнителни информации

Боја/Дезен

артисан, Бела

Мени