Kaliopa плакар 270

49.700 ден51.450 ден

артисанБела
Clear
Спореди

Плакар од колекција Калиопа.

Димензии: 269x64x222 cm.

Дополнителни информации

Боја/Дезен

артисан, Бела

Мени