Kaliopa плакар 230

40.550 ден42.600 ден

артисанБела
Clear
Спореди

Плакар од колекција Калиопа.

Димензии: 229x64x222 cm.

Дополнителни информации

Боја/Дезен

артисан, Бела

Мени