Kaliopa ормар 4V3F

32.950 ден34.250 ден

артисанБела
Clear
Спореди

Ормар од колекција Калиопа, може да се надоградува со мост или останатите ормари од истата колекција.

Димензии: 195x55x216 cm.

Дополнителни информации

Боја/Дезен

артисан, Бела

Мени