Kaliopa ормар 3V2F

24.400 ден25.200 ден

артисанБела
Clear
Спореди

Ормар од колекција Калиопа, може да се надоградува со мост или останатите ормари од истата колекција.

Димензии: 147x55x216 cm.

Дополнителни информации

Боја/Дезен

артисан, Бела

Мени