Kaliopa ормар 2V2F

17.350 ден17.700 ден

артисанБела
Clear
Спореди

Ормар од колекција Калиопа, може да се надоградува со мост или останатите ормари од истата колекција.

Димензии: 100x55x216 cm.

Дополнителни информации

Боја/Дезен

артисан, Бела

Мени