Kaliopa наткасна

5.900 ден6.000 ден

артисанБела
Clear
Спореди

Наткасна со две фиоки од колекција Калиопа.

Димензии: 50x40x53 cm.

Дополнителни информации

Боја/Дезен

артисан, Бела

Мени