Kaliopa мост

11.300 ден12.350 ден

артисанБела
Clear
Спореди

Мост за плакар од колекцијата Калиопа.

Димензија: 175x45x81 cm.

Дополнителни информации

Боја/Дезен

артисан, Бела

Мени