Kaliopa кревет 160

20.500 ден21.100 ден

артисанБела
Clear
Спореди

Кревет од колекција Калиопа.

Во цената не е вклучен душек и фиоката.

Димензии: 168x219x92 cm

Дополнителни информации

Боја/Дезен

артисан, Бела

Мени