Kaliopa комода 3F

12.100 ден

артисанБела
Clear
Спореди

Комода од колекцијата Калиопа со три фиоки.

Димензии: 100x49x91 cm.

Дополнителни информации

Боја/Дезен

артисан, Бела

Мени