Kaliopa комода 1V3F

13.850 ден14.100 ден

артисанБела
Clear
Спореди

Комода од колекцијата Калиопа со една врата и три фиоки.

Димензии: 148x39x91 cm.

Дополнителни информации

Боја/Дезен

артисан, Бела

Мени