Holten POL 156

2.337 ден

In stock

Спореди

Дали барате место за прикажување на украсите? Широката полица на Холтен е совршена основа за украсни вазни, фигурини и рамки за фотографии.

Дополнителни информации

Тежина 8.75 кг
Димензии 24 × 156 × 22 cm

Мени