Holten LAW 110

9.040 ден

In stock

Спореди

Холтен масичката за кафе е суптилен, нежен аранжман во скандинавски стил.

Дополнителни информации

Тежина 27.3 кг
Димензии 110 × 65 × 45.5 cm

Мени