Gent LAW

8.733 ден

In stock

Спореди

Модерна клуб маса за дневна соба е докажано и универзално решение секој ден. Мебелот ќе создаде успешно дуо со сет за седење и ќе помогне да се организира совршено место за одмор дома.

Дополнителни информации

Тежина 26.5 кг
Димензии 130 × 65 × 40 cm

Мени