Gent LAK

8.794 ден

In stock

Спореди

Гент клупа – наместо столови.Иновативната клупа со тапацирано седиште е целосно практично и универзално парче мебел за домашна трпезарија

Дополнителни информации

Тежина 24.35 кг
Димензии 126 × 40 × 49 cm

Мени