Gala V52

25.020 ден27.800 ден (-10%)

In stock

Спореди

Витрина од колекцијата Гала со пет крила и две фиоки со модерен дизајн. Крилата се изработени од медијапан, лакирани со УВ лак во висок сјај во топла крем боја, а фронтот на фиоките е изработен од профилиран медијапан, обложен со фолија во дрво декор пацифик орев. Корпусот на елементот е изработен од иверица во комбинација дрво декор Пацифик орев и бела боја. Има soft close шарки и soft close лизгачи кои овозможуваат меко затворање на крилото. Хромираните рачки имаат апликација во дрво декор пацифик орев. Елементот има четири големи и пет помали полици, што го прави елементот функционален.

Димензии: 114x192x36

Мени