Gala V42

18.990 ден21.100 ден (-10%)

In stock

Спореди

Витрина од колекцијата Гала со четири крила и две фиоки со модерен дизајн. Крилата се изработени од медијапан, лакирани со УВ лак во висок сјај во топла крем боја. Корпусот на елементот е изработен од иверица во комбинација дрво декор Пацифик орев и бела боја. Има soft close шарки и soft close лизгачи кои овозможуваат меко затворање на крилото. Хромираните рачки имаат апликација во дрво декор пацифик орев. Елементот има четири полици, што го прави елементот функционален.

Димензии: 78x192x36 cm

Мени