Gala V2

12.510 ден13.900 ден (-10%)

In stock

Спореди

Витрина од колекцијата Гала со две крила со модерен дизајн. Крилата се изработени од медијапан, лакирани со УВ лак во висок сјај во топла крем боја. Корпусот на елементот е изработен од иверица во комбинација дрво декор Пацифик орев и бела боја. Има soft close шарки кои овозможуваат меко затворање на крилото. Хромираните рачки имаат апликација во дрво декор пацифик орев. Елементот има една полица и гардеробна шипка, што го прави функционален.

Димензии: 78x192x36cm

Мени