Gala V1

9.900 ден11.000 ден (-10%)

In stock

Спореди

Витрина од колекцијата Гала со едно крило со модерен дизајн. Крилата се изработени од медијапан, лакирани со УВ лак во висок сјај во топла крем боја. Корпусот на елементот е изработен од иверица во комбинација дрво декор Пацифик орев и бела боја. Има soft close шарки кои овозможуваат меко затворање на крилото. Хромираните рачки имаат апликација во дрво декор пацифик орев. Елементот има пет полици во внатрешноста, што го прави функционален.

Димензии: 41x192x36

Мени