Gala CPL21

11.340 ден12.600 ден (-10%)

In stock

Спореди

Чевларник од колекција Гала со две крила и една фиока. Крилата се изработени од медијапан, лакирани со УВ лак во висок сјај во крем боја. Фронтот на фиоката се изработени од прифилиран медијапан, обложен со фолија во дрво декор Пацифик орев. Корпусот на елементот е изработен од иверица во комбинација дрво декор Пацифик орев и бела боја. Има soft close шарки кои овозможуваат меко затворање на крилата и фиоката. Хромираните рачки се со апликација во дрво декор Пацифик орев. Има две полици што го прават елементот функционален.

Димензии: 78x99x36cm

Мени