Gala CLK

6.660 ден7.400 ден (-10%)

In stock

Спореди

Закачалка од колекцијата Гала со четири закачалки и полица. Изработена е од медијапан обложен со фолија во дрво декор Пацифик орев. Полицата е лакирана со УВ лак во топла крем боја. Има декоративни хромирани куки .

Димензии: 70x128x22cm

Мени