Gala

18.487 ден20.543 ден (-10%)

Има на Залиха

Спореди

Се изработува во штоф и боја по избор.

Има механизам за спиење.

Димензии: 160х100х90 cm

Димензии на пуштен: 120х190 cm

Мени