Fresh Air

8.856 ден16.605 ден (-10%)

Clear
Спореди

Состав:

– Џебни јадра 14 см
– Kovafoam ХР пена
– Kovafoam пена
– Антиалергиски силиконизирани влкана
– Поликотон обвивка
– Високо квалитетна Silver Bio навлака
– 3D воздушна трака

Висина на душек: 25 см

Дополнителни информации

Димензии

120cm x 200cm, 140cm x 200cm, 160cm x 200cm, 180 x 200 cm, 90cm x 200cm

Мени