Executive Ormar 4D1S

21.997 ден25.879 ден (-15%)

In stock

Спореди

– Executive ормарот ќе се вклопи совршено во секоја канцеларија.
– Отворената полица ви овозможува да складирате книги или документи кои секогаш ќе ви бидат на дофат на рака. Останатите потребни додатоци успешно може да ги сокриете во практичната фиока, или пак зад целосните фронтови.
– Executive модуларен систем – создаден за уредување на модерни и практични канцелариски ентериери.

Дополнителни информации

Тежина 68 кг
Димензии 40 × 90 × 218 cm

Мени