Evergreen CLK

7.110 ден7.900 ден (-10%)

In stock

Спореди

Закачалка за складирање облека со украсни куки. Вертикалната плоча на цивикук е изработена од МДФ во боја на слонова коска. Стилски профилирани лајсни и таванот на овој елемент се исто така изработени од МДФ до дебелина од 25 мм.

Дополнителни информации

Тежина 10.3 кг
Димензии 13 × 70 × 112 cm

Мени