Elegance Line Zakacalka 40

6.650 ден6.750 ден

Бела СјајНордик/Песок
Clear
Спореди

Дополнителни информации

Димензии 30.6 × 40 × 199 cm
Боја/Дезен

Бела Сјај, Нордик/Песок

Мени