Elegance Line Ormar 80

14.150 ден15.650 ден

Бела СјајНордик/Песок
Clear
Спореди

Дополнителни информации

Димензии 38 × 80 × 208.5 cm
Боја/Дезен

Бела Сјај, Нордик/Песок

Мени