Elegance Line Ormar 30

8.550 ден9.250 ден

Бела СјајНордик/Песок
Clear
Спореди

Дополнителни информации

Димензии 38 × 30 × 208.5 cm
Боја/Дезен

Бела Сјај, Нордик/Песок

Мени